onsemi

Silný príbeh značky postavený na inováciách

Len pár milimetrov stačí našim polovodičovým súčiastkam na to, aby menili svet k lepšiemu. Sú ukryté v každej jednej domácnosti, lietajú vo vesmíre, a pravdepodobne sú aj v mobile či zariadení, na ktorom čítate tento príbeh.
Tam, kde sa deje technologický pokrok, tam je onsemi silným partnerom. Už vyše 20 rokov vyvíjame a vyrábame špičkové polovodičové súčiastky, navrhujme riešenia pre automobilový priemysel, medicínu, počítačovú a priemyselnú techniku, LED osvetlenia, spotrebnú elektroniku, letectvo či komunikačné technológie.
Ponúkame aj inovatívne riešenia pre energeticky úspornú elektroniku, v ktorej vidíme budúcnosť, lebo napomáha globálnemu znižovaniu spotreby energií. Súčiastky so zeleným logom firmy nájdete v produktoch najznámejších svetových značiek.

ON Semiconductor
ON Semiconductor Slovakia, a.s.
ON Semiconductor Slovakia, a.s.

Jedinečnosť v rámci korporácie

Na Slovensku zamestnávame takmer 400 ľudí v Bratislave, Piešťanoch a Žiline v oblasti vývoja súčiastok, elektroniky, softvérov a zákazníckych služieb. Sme v úzkej spolupráci s kolegami z Ameriky, Európy a Ázie.
V Bratislave máme jedinečné vývojové centrum, kde navrhujeme polovodičové súčiastky pre renomované automobilky, zdokonaľujeme softvéry a cloudové riešenia.
V modernom centre zákazníckych služieb v Piešťanoch zabezpečujeme technickú, marketingovú a obchodnú podporu.
Tím v Žiline pôsobí priamo z univerzitnej pôdy, kde sa naši aplikační inžinieri venujú vývoju produktov zameraných na zdravší a bezpečnejší svet.

Technológie a hodnoty pod jednou strechou

Inovácia a iniciatíva nie sú len slová na papieri, ale hodnoty, ktoré žijeme. Podnetom a nápadom venujeme veľkú pozornosť. Inovácie sú našou prioritou a rozhodujú, že sme pre zákazníka hráčom číslo jeden.
Na Slovensku sa priamo podieľame na vývoji najmodernejších IoT aplikácií, či aplikácií do áut, ktoré zvyšujú bezpečnosť na cestách, ako napr. špičkové image senzory, radarové či lidarové aplikácie na 3D mapovanie terénu okolo vozidla.
Sme aktívni v oblasti znižovania energií a inováciách v zdravotníctve. Spolupracovali sme na vývoji najkvalitnejších naslúchacích aparátov aj špičkových tomografických prístrojov na detekciu rakoviny. Vo vývoji aplikácií pre pomoc pacientom s cukrovkou diabetes sme dokonca svetovými lídrami.
S kolegami sa navzájom podporujeme. Je jedno, či riešime stratégiu, vyvíjame novú súčiastku alebo inovujeme softvér, vždy hovoríme nahlas to, čo si myslíme a myslíme si to, čo hovoríme. Každý názor považujeme za dôležitý a aktívne povzbudzujeme „iný pohľad na vec“.

ON Semiconductor Slovakia, a.s.
onsemi
Siedmy rok medzi najetickejšími firmami sveta

Získali sme prestížne ocenenie.

Inštitút Etisphere nás už siedmy rok po sebe (2015-2022) zaradil na zoznam “The World Most Ethical Companies”. Naša etická kultúra tak dlhodobo patrí medzi najlepšie na svete. Na zoznam sú vybrané organizácie, ktoré neúnavne pracujú na tom, aby bola ich obchodná činnosť v súlade zo základnými etickými princípmi. Ocenené firmy nastavujú budúce štandardy podnikania.
V onsemi ocenenie nie je náhodou. Vo všetkých 34 krajinách kde pôsobíme, vrátane Slovenska, venujeme rozvoju etickej kultúry špeciálnu pozornosť a aktívne rozvíjame diskusiu a angažovanosť v tejto oblasti.