Náš tím Bratislava

Vývojové centrum (BDC)

BDC je jedinečné vývojové centrum integrovaných obvodov na Slovensku. Zameriava sa predovšetkým na vývoj obvodov pre riadenie napájania pre zákazníkov z celého sveta, primárne z oblasti automobilového priemyslu. Produkty vyvinuté v Bratislave sú súčasťou automobilov svetoznámych značiek, vrátane luxusných modelových rád predmetných značiek.
Vytvorili sme úspešný, kreatívny a technicky silný tím, ktorý na vývoji nových produktov spolupracuje s ďalšími tímami onsemi po celom svete, ako napríklad tímy vývoja nových technológií, spoľahlivostných laboratórií a výrobných fabrík.

onsemi
onsemi
Software centrum

Softwarový tím, ktorý rozširuje tím v USA, prispieva svojou činnosťou do rozsiahleho projektu Strata. Prostredie Strata Developer Studio umožňuje bezpečné a pohodlné vyhodnocovanie produktov a riešení, ktoré naša spoločnosť ponúka.
Cieľom je vytvárať a udržiavať nielen grafické komponenty tohoto vývojového štúdia, ale aj pridávať ďalšie aplikácie a softvérové knižnice pre našich kolegov. Tie zjednodušia nielen prípravu nových Strata kompatibilných embedded dosiek a platforiem s onsemi riešeniami ale aj návrh grafických rozhraní a všetko nevyhnutné aby tento systém fungoval plug&play.