ON Semiconductor Slovakia, a.s.

Ako vidíme onsemi

ImageImageImageImageImage
Aj keď sa vyskytnú v práci a v projektoch prekážky, vždy sa nájde človek, ktorý dokáže projekt potiahnuť. My sa v tíme istíme ako horolezci pri zdolávaní ťažkého výstupu.
Stano Zúdor
Niekedy moja práca pripomína štipľavé papričky. Je to vtedy, keď sa ocitnem mimo komfortnej zóny. Mám rád to štípanie a tiež adrenalín, ktorý poháňa. Aj keď je často hektika dobré naladenie nás neopúšťa. Pre mňa je tiež veľmi hodnotné, že mám veľa možností cestovať, spoznávať ľudí a vidieť svet.
Tomáš Táborský
Ja tvorím softvér pre výrobu. Náš tím má teraz nový cieľ a to stať sa konkurenčnou výhodou našej firmy. Pracujeme so softvérom a množstvom aplikácií a vyvíjame ho tak, aby výrobe dával viac možností robiť lepšie a s menším množstvom problémom, optimálnejšie, s vyšším ziskom. Čelíme takto stále novým výzvam a to je zaujímavé.
Ľuboš Červeňanský
Ja sa veľmi rada pochválim, kde pracujem a stále hovorím, že my to tu máme skoro ako v Googli. Keďže všetci robíme so zobrazovacími jednotkami a máme z toho unavené oči, pre mňa je veľmi hodnotné, keď sa môžeme najesť v lete vonku v záhrade. Máme úžasnú Relax-zónu, kde si môžeme spríjemniť čas pri káve alebo zahrať či zašportovať. K tomu finančné benefity, dni voľna a mnoho ďalších výhod a aktivít, ktoré inde nenájdete.
Zuzana Dovičicová
Keď ma nezobrali na výšku, rozhodol som sa, že na 1 rok sa niekde zamestnám. A tak som ako absolvent strednej školy prišiel do ON Semiconductor. Rok prešiel a ja som tu už 15 rokov a na výšku som už nepomyslel. Prešiel som rôznymi pozíciami v IT a každá bola niečím zaujímavá. Vždy to bola práca na projektoch a vývoji technológií, ktoré posúvajú celú firmu dopredu. ON Semiconductor je môj prvý zamestnávateľ a poviem úprimne, že ani ma nenapadlo si niečo iné hľadať. Pre mňa je úžasné, že za 15 minút som doma a ak k tomu ešte prirátam všetky benefity, nemá zmysel uvažovať nad zmenou. V rámci regiónu je naše ohodnotenie naozaj nadštandardné.
Andrej Beblavý
Piešťany

V modernom centre zákazníckych služieb v Piešťanoch zabezpečujeme technickú, marketingovú a obchodnú podporu zákazníkom prostredníctvom Centra služieb zákazníkom, Centra technickej podpory, IT centra, Kvality, Corporate pricingu a Financií.

Bratislava – Vývojové centrum (BDC)

BDC je jedinečné vývojové centrum integrovaných obvodov na Slovensku. Zameriava sa predovšetkým na vývoj obvodov pre riadenie napájania pre zákazníkov z celého sveta, primárne z oblasti automobilového priemyslu.

Bratislava – Software centrum

Softwarový tím, ktorý rozširuje tím v USA, prispieva svojou činnosťou do rozsiahleho projektu Strata. Prostredie Strata Developer Studio umožňuje bezpečné a pohodlné vyhodnocovanie produktov a riešení, ktoré naša spoločnosť ponúka.

Žilina

Tím inžinierov žilinskej pobočky TSC oddelenia navrhuje pre našich amerických a európskych zákazníkov inovatívne blokové aplikačné riešenia využívajúce najnovšie súčiastky firmy.