Piešťany

V modernom centre zákazníckych služieb v Piešťanoch zabezpečujeme technickú, marketingovú a obchodnú podporu zákazníkom prostredníctvom Centra služieb zákazníkom, Centra technickej podpory, IT centra, Kvality, Corporate pricingu a Financií.

onsemi
ON Semiconductor
Bratislava – Vývojové centrum (BDC)

BDC je jedinečné vývojové centrum integrovaných obvodov na Slovensku. Zameriava sa predovšetkým na vývoj obvodov pre riadenie napájania pre zákazníkov z celého sveta, primárne z oblasti automobilového priemyslu.

Bratislava – Software centrum

Softvérový tím je zodpovedný za Product Recommendation Tools+  a  vylepšenia webových technológíí s cieľom podporiť silnejšie zapojenie zákazníkov a partnerov. Product Recommendation Tools+ sú online nástroje, ktoré pomáhajú zákazníkom a aplikačným inžinierom nájsť vhodné súčiastky naprieč širokým onsemi portfóliom. Pracujeme s modernými webovými a cloudovými technológiami, využívame výhody agilného vývoja a DevOps.

onsemi
onsemi
Žilina

Tím inžinierov žilinskej pobočky TSC oddelenia navrhuje pre našich amerických a európskych zákazníkov inovatívne blokové aplikačné riešenia využívajúce najnovšie súčiastky firmy.

Ako vidíme onsemi

ImageImageImage
Niekedy moja práca pripomína štipľavé papričky. Je to vtedy, keď sa ocitnem mimo komfortnej zóny. Mám rád to štípanie a tiež adrenalín, ktorý poháňa. Aj keď je často hektika dobré naladenie nás neopúšťa. Pre mňa je tiež veľmi hodnotné, že mám veľa možností cestovať, spoznávať ľudí a vidieť svet.
Tomáš Táborský
Ja sa veľmi rada pochválim, kde pracujem a stále hovorím, že my to tu máme skoro ako v Googli. Keďže všetci robíme so zobrazovacími jednotkami a máme z toho unavené oči, pre mňa je veľmi hodnotné, keď sa môžeme najesť v lete vonku v záhrade. Máme úžasnú Relax-zónu, kde si môžeme spríjemniť čas pri káve alebo zahrať či zašportovať. K tomu finančné benefity, dni voľna a mnoho ďalších výhod a aktivít, ktoré inde nenájdete.
Zuzana Dovičicová
Keď ma nezobrali na výšku, rozhodol som sa, že na 1 rok sa niekde zamestnám. A tak som ako absolvent strednej školy prišiel do ON Semiconductor. Rok prešiel a ja som tu už 15 rokov a na výšku som už nepomyslel. Prešiel som rôznymi pozíciami v IT a každá bola niečím zaujímavá. Vždy to bola práca na projektoch a vývoji technológií, ktoré posúvajú celú firmu dopredu. ON Semiconductor je môj prvý zamestnávateľ a poviem úprimne, že ani ma nenapadlo si niečo iné hľadať. Pre mňa je úžasné, že za 15 minút som doma a ak k tomu ešte prirátam všetky benefity, nemá zmysel uvažovať nad zmenou. V rámci regiónu je naše ohodnotenie naozaj nadštandardné.
Andrej Beblavý