Osobný rozvoj

Ceníme si ľudí, ktorí si chcú zlepšovať svoje znalosti. Našim cieľom je udržať najlepšie talenty a preto podporujeme širokú škálu interných aj externých školení, prezentácií, odborných konferencií a zlepšovanie jazykových znalostí.

Rôznorodosť, inklúzia a rovnosť

Uvedomujeme si, že spoločnosť je najsilnejšia vtedy, keď efektívne využíva rozmanitosť, skúsenosti, znalosti, kultúru a zázemie všetkých zamestnancov. Oceňujeme rozdiely, usilujeme sa o rovnosť a podporujeme inkluzívne prostredie. Tento prístup nám pomáha podporovať kreativitu a inovácie, ktoré sú potrebné na to, aby sme si udržali konkurenčnú výhodu na globálnom trhu.

onsemi
onsemi
Flexibilná pracovná doba a homeoffice

Tam kde je to možné vychádzame zamestnancom v ústrety pri samostatnom nastavení pracovného dňa a to formou flexibilnej pracovnej doby a home officu.

Rodina

Naším cieľom je vytvárať prostredie, ktoré je ohľaduplné voči rodinám. V prípade, že padne sviatok na víkend, máte možnosť vybrať si voľno v ľubovoľný iný pracovný deň a stráviť ho so svojimi blízkymi. Tri dni z návštev u lekára môžeme absolvovať bez „papierovania“, netreba potvrdenie na priepustky. Rovnako ponúkame voľno pri vlastnej svadbe či narodení dieťaťa.

Výborná dostupnosť a cestovný príspevok

Každá naša lokalita má výbornú dostupnosť. Piešťanci to majú na skok, či už rýchlym krokom, motorkou alebo autom, pre ktoré je vždy dostatok parkovacieho miesta. V Bratislave sme v Twin City a v Panorama City s parkovacími miestami priamo v garáži budovy. V Žiline sme priamo na pôde univerzity. Všetkých cestujúcich zo vzdialenosti viac ako 10 km podporujeme cestovným príspevkom, ktorý pokrýva zvýšené náklady na dopravu.

Bonusy, ocenenia a príplatky

Okrem globálnych bonusových programov, 13. platu vo výške 50% základnej mesačnej mzdy je pre nás samozrejmé nad rámec zákonníka práce zvýhodniť tých, ktorí pracujú v zmennom režime alebo v netradičnej pracovnej dobe.

onsemi
onsemi
Relax

Piešťanská lokalita plne podporuje váš relax. Keď je čas a potreba prečistiť hlavu, máme k dispozícii našu relax zónu s fitness. Môžete si zašportovať alebo len povzbudzovať kolegov pri stolnom futbale či šípkach. Relax môže byť aj pri dobrej kávičke s kolegami, alebo vám možno dobre padne príjemná prechádzka alebo posedenie v parčíku. Priestranná jedáleň pozýva hlavne v lete posedieť vonku na terase alebo pod pergolou.

Prácu strieda zábava

Prácu strieda zábava a my sa každý rok v lete tešíme na onsemi picnic, Kids camp a v decembri na Mikulášsky večierok a Koncoročnú firemnú párty.

Spoločensky zodpovední

Podporujeme aktivity, ktoré zo sveta okolo nás robia lepšie miesto pre život. Chceme byť prospešní a pomáhať tak, aby to dávalo zmysel. Naša podpora je preto dlhodobá a systematická. Každý zamestnanec môže čerpať každoročne na účely dobrovoľníctva 1 deň voľna. Viac o firemnom globálnom programe: Environmental, Social and Governance (onsemi.com)

Mysliaci na budúcnosť

Myslíme spolu s vami aj na nepriaznivé a budúce časy. Ak ste s nami viac ako 3 mesiace môžete dostávať príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie. Ak u nás pracujete viac ako 1 rok, v prípade PN dlhšej ako 1 mesiac, vám k štandardnej platbe môžeme pridať ďalší príspevok.

onsemi