ON Semiconductor
Osobný rozvoj

Ceníme si ľudí, ktorí si chcú zlepšovať svoje znalosti. Našim cieľom je udržať najlepšie talenty a preto podporujeme širokú škálu interných aj externých školení, prezentácií, odborných konferencií a zlepšovanie jazykových znalostí.

ON Semiconductor
Flexibilná pracovná doba a homeoffice

Tam kde je to možné vychádzame zamestnancom v ústrety pri samostatnom nastavení pracovného dňa a to formou flexibilnej pracovnej doby a home officu.

ON Semiconductor
Výborná dostupnosť a cestovný príspevok

Každá naša lokalita má výbornú dostupnosť. Piešťanci to majú na skok, či už rýchlym krokom, motorkou alebo autom, pre ktoré je vždy dostatok parkovacieho miesta. V Bratislave sme v Twin City a v Panorama City s parkovacími miestami priamo v garáži budovy. V Žiline sme priamo na pôde univerzity. Všetkých cestujúcich zo vzdialenosti viac ako 10 km podporujeme cestovným príspevkom, ktorý pokrýva zvýšené náklady na dopravu.

ON Semiconductor
Bonusy, ocenenia a príplatky

Okrem globálnych bonusových programov, 13. platu vo výške 50% základnej mesačnej mzdy je pre nás samozrejmé nad rámec zákonníka práce zvýhodniť tých, ktorí pracujú v zmennom režime alebo v netradičnej pracovnej dobe.

ON Semiconductor
Relax

Piešťanská lokalita plne podporuje váš relax. Keď je čas a potreba prečistiť hlavu, máme k dispozícii našu relax zónu s fitness. Môžete si zašportovať alebo len povzbudzovať kolegov pri stolnom futbale či šípkach. Relax môže byť aj pri dobrej kávičke s kolegami, alebo vám možno dobre padne príjemná prechádzka alebo posedenie v parčíku. Priestranná jedáleň pozýva hlavne v lete posedieť vonku na terase alebo pod pergolou.

ON Semiconductor
Prácu strieda zábava

Prácu strieda zábava a my sa každý rok v lete tešíme na Family picnic, Kids camp a v decembri na Mikulášsky večierok a Vianočnú párty. Team buildingy jednotlivých oddelení tiež stmelia kolektív.

ON Semiconductor
Rodina

Naším cieľom je vytvárať prostredie, ktoré je ohľaduplné voči rodinám. V prípade, že padne sviatok na víkend, máte možnosť vybrať si voľno v ľubovoľný iný pracovný deň a stráviť ho so svojimi blízkymi. Tri dni z návštev u lekára môžeme absolvovať bez „papierovania“, netreba potvrdenie na priepustky. Rovnako ponúkame voľno pri vlastnej svadbe či narodení dieťaťa.

ON Semiconductor
Spoločensky zodpovední

Podporujeme aktivity, ktoré zo sveta okolo nás robia lepšie miesto pre život. Chceme byť prospešní a pomáhať tak, aby to dávalo zmysel. Naša podpora je preto dlhodobá a systematická. Každý zamestnanec môže čerpať každoročne na účely dobrovoľníctva 1 deň voľna.

ON Semiconductor
Mysliaci na budúcnosť

Myslíme spolu s vami aj na nepriaznivé a budúce časy. Ak ste s nami viac ako 3 mesiace môžete dostávať príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie. Ak u nás pracujete viac ako 1 rok, v prípade PN dlhšej ako 1 mesiac, vám k štandardnej platbe môžeme pridať ďalší príspevok.