Benefity

Bonusy

Globálne bonusové programy a nominácie – sú morálnym aj finančným ocenením pre najlepších. Patrí k nim Bravo Award, Department and Group Award, Technical award, Patent award, Corporate Bonus.

Okrem iných výhod sa tešíme na bonus vo forme odmeny aj na dovolenku navyše.

Tí  z nás, ktorí pracujú na popoludňajšej zmene, sú zvýhodnení príplatkami k základnej mzde.

Narodeniny sú každý rok a tak si môžeme dopriať nejakú malú pozornosť, lebo na našu gastro kartu pribudne narodeninový príspevok.

Dostupnosť

Piešťanci to majú v Piešťanoch na skok. Rýchly krok, bicykel, motorka, pohodlnejší volia auto, pre ktoré máme vždy dostatok miesta na zaparkovanie.

Veľa z nás však dochádza aj z väčších vzdialeností a poloha pri diaľnici je vynikajúca. Cestovný príspevok nám pokrýva zvýšené náklady na dopravu. Niektorí využili aj relokačný bonus a pokryli si jednorázovo časť nákladov na presťahovanie alebo dochádzanie.

V Bratislave sú naše kancelárie v novostavbe Twin City. Len pár krokov od hlavnej autobusovej stanice Mlynské Nivy. Parkovanie je možné priamo v budove.

Zdravý aj chorý

Spoločnosť zaujímame keď sme zdraví, ale aj keď sme chorí.

Každý z času na čas potrebuje k lekárovi. 3 dni z našich návštev u lekára môžeme absolvovať bez „papierovania“, netreba nám potvrdenie na priepustky.

Ak niekto z nás, ktorí pracujeme v ON Semiconductor dlhšie ako 1 rok, zostane PN dlhšie ako 1 mesiac, spoločnosť nám pridá k nemocenským dávkam ďalšie príspevky.

Ak nečerpáme PN, dostávame odmenu za dochádzku.

Myslíme aj na dôchodok a tí, čo sú s nami dlhšie ako 3 mesiace dostávajú príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie.

Na vzduchu chutí najlepšie

Obedujeme v našej priestrannej jedálni a hlavne v lete je príjemné posedieť vonku pod pergolou alebo na terase. Kto si chce priniesť alebo pripraviť vlastné jedlo, má k dispozícii perfektne vybavenú kuchynku.

Sviatok v bežný pracovný deň

Pripadol štátny sviatok na sobotu alebo nedeľu? My si môžeme voľno „nahradiť“ a mať sviatok v bežný pracovný deň. Takýto sviatok vo všedný deň voláme Bridge Day.

Relax je podporovaný

Keď je čas a potreba prečistiť hlavu, máme k dispozícii našu relax zónu a môžeme si zašportovať vo fitness alebo len tak posedieť pri káve a povzbudzovať aktívnych kolegov pri stolnom futbale alebo šípkach. V lete nám dobre padne príjemná prechádzka alebo posedenie v parčíku.

Prácu strieda zábava

Prácu strieda zábava a my sa každý rok v lete tešíme na Family picnic, Kids kemp a v decembri na Mikulášsky večierok a Vianočnú párty. Teambuildingy jednotlivých oddelení tiež vedia stmeliť kolektív.

Svadba alebo prírastok do rodiny

Vlastná svadba? Aj jeden deň voľna navyše pri tejto veľkej udalosti poteší.

A komu sa narodí dieťatko, dostane Baby bonus a jeden deň plateného voľna navyše.