Návštevníci Profesia Days: Ak túžite po práci s naozaj medzinárodným presahom, určite si prečítajte tento článok.

SOFTVEROVÍ INŽINIERI (BA),

patríme k 20-ke technologických lídrov sveta a v BRATISLAVE budujeme od základu špecializovaný software development tím. Softvéroví špecialisti majú v súčasnosti jedinečnú šancu byť pri zrode tohto špičkového oddelenia, formovať jeho vývoj a byť súčasťou nových výziev i medzinárodných úspechov. Budete mať príležitosť dizajnovať a vyvíjať programovacie kódy pre široké portfólio softvéru od mikrokontrolérov až po klaudové riešenia. Budete vyvíjať softvér podľa najnovších procesov a techník s použitím C/C++, QML/Qt, RESTful interfaces, Mobile App, Databases and Cloud Services (React/NodeJS/Feathers.js). Ideálny kandidát na túto pozíciu je nadšený programátor so silnou túžbou sa rozvíjať. Vaše zaškolenie prebehne v USA a budete spolupracovať so skúsenými kolegami v Bratislave aj Oregone.

 

ABSOLVENTI FEI STU (BA),

v Bratislava Development Center (BDC) vyvýjame obvody pre riadenie napájania primárne z oblasti automobilového priemyslu. Uplatnenie u nás nachádzajú  najmä absolventi Ústavu elektroniky a fotoniky Fakulty elektrotechniky a informatiky Slovenskej technickej univerzity (UEF FEI STU).V BDC sa nezaobídete bez znalosti polovodičovej fyziky a základných polovodičových súčiastok, skúseností s meraním charakteristík polovodičových súčiastok, schopnosti čítať elektrické obvodové schémy a znalosti programovania v prostredí napr. Perl, TCL, Python, QT, C, C++.


V našej centrále v PIEŠŤANOCH to u nás bzučí ako v úli – ráno Ázia, na obed Európa, večer Amerika.

Na pozícii Customer Service Representant vám zveríme jedného z našich zákazníkov, s ktorými má už spoločnosť uzatvorené kontrakty. Vašou úlohou je realizácia obchodu tak, aby zákazník dostal objednaný materiál včas. Pri tejto činnosti budete veľa komunikovať. Počas dňa môžete mať niekoľko telefonátov a e-mailov do Ázie aj do Ameriky. Aktívne budete spolupracovať s ostatnými oddeleniami spoločnosti, aby ste mali všetky relevantné informácie pre vášho zákazníka. Nehráme sa každý na vlastnom piesku, vždy pracujeme ako tím. Nie je dôležité, či máte akademický titul alebo technické vzdelanie. Postupne sa naučíte, do akých aplikácií smerujú súčiastky, ktoré sú predmetom vašich objednávok. Obchodnícky duch a otvorená myseľ budú vždy dôležitejšie ako technické znalosti. Hľadáme dobre naladeného človeka, na ktorého sa dá aj bez výzvy spoľahnúť v číslach aj ľudsky. Záujem o neustále vzdelávanie, rozvoj a rast sú u nás cenené. Pri práci s číslami je potrebne dobre ovládať Excel. Bez znalosti angličtiny alebo nemčiny minimálne na stupni B2 sa nezaobídete.

 

PONÚKAME:

  • Flexibilnú pracovnú dobu
  • Ročný bonus vo výške 50% základnej mesačnej mzdy, pravidelné prehodnotenie platu
  • Príspevok na dochádzanie alebo presťahovanie,III. dôchodkový pilier.
  • Dovolenku navyše, športové a relax aktivity, firemné akcie.

Recommend
Share
Tagged in