Junior front-end vyvojar/ka

 

 

Sme samostatný tím, ktorý pracuje v stabilnej medzinárodnej spoločnosti. Hľadáme do tímu kolegu/kolegyňu, ktorý/á s nami bude spolupracovať na našich inovatívnych projektoch. Ak ťa programovanie baví a rád/a sa učíš nové technológie a postupy, daj nám o sebe vedieť. Naša práca je kreatívna a ponúka nám priestor na neustály rozvoj. Pre podporu rozvoja ponúkame celú škálu kurzov, napríklad aj predplatné na online kurzy na Learn2Code.SK a Oreilly, ktoré ti pomôžu pri zdolávaní technológií a konceptov. V interných kurzoch sa naučíš ako funguje hardware a hardware design.

Miesto výkonu práce: Panorama City III. Business, Bratislava

Pracovná zmena: Ranná 8.00 – 16.30 /flexibilná/

Plat: Podľa skúsenosti kandidáta od 1 600 EUR

Popis práce:

Robíme na projektoch:

Product Recommendation Tool: Jedná sa o online produkt, ktorý zákazníkom ponúkne elektronické súčiastky na základe algoritmu, ktorý zohľadní výkonnosť, cenu, udržateľnosť a preferencie.

WebDesigner Plus: Online produkt, ktorý zákazníkovi automaticky navrhne elektrický obvod na základe požiadaviek.

Oba projekty su orientované na zákazníka a dostupné na hlavnej stránke našej spoločnosti. Našou prácou je vývoj a údržba zdrojového kódu uvedených projektov. Využívame najmä Javu a JavaScript. Naša práca má priamy dopad na funkcionalitu a výzor daných produktov.

Koncepty, technológie a nástroje, ktoré používame pri oboch projektoch sú: React, Spring Boot, Unit Tests, REST, Pair programming, Code Reviews, Scrum, Git, Visual Studio Code, Intellij Ultimate

Požiadavky:

 • Absolvent softvérového inžinierstva, informatiky alebo príbuzného odboru
 • Znalosť objektovo orientovaného vývoja počítačového softvéru
 • Otvorenosť a ochota učiť sa nové technológie a postupy softvérového inžinierstva
 • Schopnosť pracovať v tímovom prostredí
 • Anglický jazyk – A2

Kontaktujte nás:

  Životopis / CV (povinné) - povolené typy: pdf, docx, doc, rtf, odt, jpg. Veľkosť do 2MB

   ÁNO, súhlasím.
  Zaškrtnutím políčka udeľujem súhlas so spracúvaním a uchovávaním svojich osobných údajov (uvedených v žiadosti o prijatie do zamestnania, v profesijnom životopise, osobnom dotazníku, prípadne osobných údajov získaných pri osobnom pohovore) prevádzkovateľovi ON Semiconductor Slovakia, a.s., so sídlom Vrbovská cesta 2617/102 Piešťany, 921 01, IČO: 36227943. Poskytnuté údaje budú spracované pre účely evidencie uchádzačov o zamestnanie v súlade so všeobecným nariadením o ochrane údajov.
  Súhlas udeľujem na dobu určitú, konkrétne na obdobie 3 rokov.
  Informovanie:
  Ako dotknutá osoba máte právo súhlas kedykoľvek odvolať. Za účelom viacstupňového schvaľovacieho procesu budú Vaše údaje nahraté do globálneho systému ,,Taleo“.
  V tomto systéme budú Vaše údaje uchovávané po dobu 6 mesiacov.
  (bližšie informácie)

  Jana Poliaková