GLOBAL SUPPLY MANAGER

 

Miesto: Piešťany, Vrbovská cesta 2617/102

Druh pracovného pomeru: Plný úväzok

Pracovná doba: Ranná

Plat: Podľa skúsenosti kandidáta od 1500 €

Nástup: Ihneď

 

Aká bude vaša úloha v tíme?

 

Global Supply Manager (GSM) úzko spolupracuje s odberateľmi zákazníka v rámci celého sveta pri príprave termínov zahájenia výroby kľúčových projektov, zoznamu produktov a výrobných lokalít.
Pre zákazníka slúži ako prvý kontakt pre zadávanie výhľadov jeho potrieb. V rámci spoločnosti komunikuje s príslušnými Špecialistami zákazníckeho servisu, Business Unit, Manažérmi Plánovania a Kapacitným Plánovaním ohľadom vývoja potrieb pridelených zákazníkov. Obstaráva informácie o nových modeloch, zozname produktov (BOM), výrobných miestach, termínoch zahájenia výroby, plánovanom navyšovaní výroby a výhľadov potrieb na zaistenie pripravenosti zásobovania. Analyzuje využiteľnosť výrobných kapacít a skladových zásob. Koordinuje dodávateľský reťazec na získanie obrazu o celkovom dopyte a pomáha komunikovať potreby zákazníka na zabezpečenie kontinuity dodávok.


Benefity:

 

• Flexibilná pracovná doba
• Ročný bonus vo výške 50% základnej mesačnej mzdy
• Príspevok na dochádzanie alebo presťahovanie
• Pravidelné prehodnotenie platu
• Príspevok na III. dôchodkový pilier
• Dovolenka navyše – Bridge day, Extra deň dovolenky po každých 5 odpracovaných rokoch
• Individuálne vzdelávanie a rozvojový plán zamestnanca
• Športové a relax aktivity
• Firemné akcie

Čo od vás očakávame?

 

Od kandidáta, ktorý rozšíri náš tím GSM očakávame aspoň 5 ročné skúsenosti v zákazníckej podpore alebo spravovaním dodávateľského reťazca, ktorý počas svojej praxe vybudoval dlhodobé a dobré vzťahy s obchodnými partnermi, pričom musel preukázať trpezlivosť, takt, nadšenie a kladný postoj pri riešení problémov interných aj externých zákazníkov. Analytické myslenie, zmysel pre detail, presnosť a riešenie problémov sú tiež neoddeliteľnou súčasťou našej práce. Analýza údajov, schopnosť pracovať súčasne na rôznych úlohách a vyvažovať dlhodobé a krátkodobé ciele je naša každodenná realita. Pri tejto práci je potrebné dobre ovládať Excel a PowerPoint. V globálnej firme kde nás pri každodennej komunikácii spája angličtina, je znalosť tohto jazyka nevyhnutnosťou (minimálne na úrovni stredne pokročilý – B2) slovom aj písmom.


Ako prebieha výberové konanie?

Pri výberových konaniach sa zameriavame na technické zručnosti a jazykové znalosti uchádzačov o zamestnanie, ktoré získali počas študentského a pracovného života. V našej spoločnosti je veľký priestor pre uplatnenie sa absolventov stredných a vysokých technických škôl a ich následný rozvoj. Skúseným uchádzačom o zamestnanie ponúkame stabilnú prácu a kariérny rozvoj. Všetci spoločne sa snažíme o priateľskú atmosféru.

recruiter

Jana Poliaková

recruiter

Životopis (povinné) - povolené typy: pdf, docx, doc, rtf, jpg.

   Zaškrtnutím políčka udeľujete súhlas so spracúvaním a uchovávaním svojich osobných údajov (uvedených v žiadosti o prijatie do zamestnania, v profesijnom životopise, osobnom dotazníku, prípadne osobných údajov získaných pri osobnom pohovore) prevádzkovateľom ON Semiconductor Slovakia, a.s., so sídlom Vrbovská cesta 2617/102 Piešťany, 921 01, IČO: 36227943 . Poskytnuté údaje budú spracované pre účely evidencie uchádzačov o zamestnanie v súlade so všeobecným nariadením o ochrane údajov. Súhlas dávam na dobu určitú, na obdobie 3 rokov. Po tomto období budú údaje vymazané, alebo môžem kedykoľvek požiadať o vymazanie údajov. Tento súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať.(bližšie informácie)
 

Recommend
Share
Tagged in